Polski Wrzesień Drukuj

Polski WrzesieńW dniu 25 września ubrana na galowo społeczność naszej szkoły obejrzała apel "Polski Wrzesień". Przejęci uczniowie klasy IV c przy pomocy pani Jolanty Wierzchowskiej przybliżyli historię II wojny światowej. Gościliśmy także przedstawicieli klas gimnazjalnych. Symboliczna brzoza upamiętniała wszystkich poległych bezimiennych bohaterów. Dekoracja wykonana przez panie Dorotę Sarniak i Annę Kwiatkowską podkreślały klimat całej uroczystości. Podczas prezentacji pomagała nam pani Marzena  Kowalska i uczennice z klasy VIIb, zaś repertuar przedstawicieli chóru " Muzyczne Iskierki " pod kierunkiem pani Agnieszki Kralki przeniósł wszystkich obecnych do wydarzeń z 1939 roku.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska