Polski Wrzesień Drukuj

Polski WrzesieńW dniu 25 września ubrana na galowo społeczność naszej szkoły obejrzała apel "Polski Wrzesień". Przejęci uczniowie klasy IV c przy pomocy pani Jolanty Wierzchowskiej przybliżyli historię II wojny światowej. Gościliśmy także przedstawicieli klas gimnazjalnych. Symboliczna brzoza upamiętniała wszystkich poległych bezimiennych bohaterów. Dekoracja wykonana przez panie Dorotę Sarniak i Annę Kwiatkowską podkreślały klimat całej uroczystości. Podczas prezentacji pomagała nam pani Marzena  Kowalska i uczennice z klasy VIIb, zaś repertuar przedstawicieli chóru " Muzyczne Iskierki " pod kierunkiem pani Agnieszki Kralki przeniósł wszystkich obecnych do wydarzeń z 1939 roku.