Wyjście integracyjne klasy III c Drukuj

Wyjście integracyjne klasy III c2 października 2017r. klasa III c wybrała się do Rodzinnego Centrum Rozrywki. Dzieciaki miały do dyspozycji salę zabaw „Wesoła ciuchcia” oraz Laserowy Labirynt. Była to niezapomniana zabawa: zjazd pontonowy, zjazd saneczkowy, trampolina, ścianka wspinaczkowa, baseny z piłeczkami, kącik plastyczny oraz laserowy labirynt. Podczas wspólnej zabawy wszyscy pamiętali o zasadach fair play  oraz mieli okazję lepiej się poznać. Wracając do szkoły uczniowie obserwowali jak zmieniają się drzewa i krzewy jesienią oraz próbowali znaleźć jak najwięcej oznak jesieni.