Jak świętowaliśmy "Dzień spódnicy” Drukuj

Jak świętowaliśmy "Dzień spódnicy”W kropki, paski oraz w kratkę, plisowaną czy też gładką. Każdy dziś spódnicę wkłada, dziś każdemu to wypada. Uśmiech

Takimi słowami SU naszej szkoły zachęcał klasy gimnazjalne do wzięcia udziału w zabawie podczas obchodów "Dnia spódnicy”, który odbył się 19 października 2017 r.
Moda na uczczenie tej części damskiej garderoby przywędrowała do nas zza oceanu, ale nikt nie pamięta już kto był jej pomysłodawcą. Może była to grupa kobiet chcących ustanowić kolejny dzień celebracji swojej kobiecości, a może grupa mężczyzn wrażliwych na piękno.
Grunt, że w tym dniu spodnie ustąpiły miejsca bardziej kobiecej części garderoby.
Chętnych do uczczenia tego święta było bardzo wiele, wśród świętujących nie zabrakło również odważnych chłopców, którzy zakładając spódnice, wykazali się ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Tego dnia odbył się również konkurs ogłoszony przez SU. I miejsce za najciekawszą, najbardziej oryginalną spódnicę zdobył Krystian Sobczak z klasy III A. Serdecznie gratulujemy!
Nie obyło się bez dobrej zabawy, bo przecież nie na co dzień widuje się chłopców w spódnicach. Śmiech