Szkolne Andrzejki Drukuj

Szkolne AndrzejkiJuż po raz czwarty Samorząd Uczniowski zapewnił dzieciom klas I - VII wróżby andrzejkowe.
Andrzejki są niepowtarzalną okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, inwencję twórczą, pozwalają oderwać się od codziennej rzeczywistości i przenieść w świat bezpiecznych marzeń.
Podczas dwóch długich przerw uczniowie mogli sprawdzić, co czeka ich w przyszłości, biorąc udział w różnorodnych wróżbach, mi. in.: „Poznaj imię swojej drugiej połówki”, „Cyferkowe wróżby”, czy „Loteria – co cię czeka w niedalekiej przyszłości”. Zabawy przygotowała klasa V a w ramach działań SU - "Gospodarz Szkoły".
Uczniowie klas IV - VII również brali udział w dyskotece andrzejkowej, którą poprowadzili dla nich absolwenci naszej szkoły.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska