Gimnazjaliści dla 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Drukuj

„To był przepiękny czas
   Życie tętniło w nas…”

Gimnazjaliści dla 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyNie trzeba było jechać na sylwestra przez pół Polski, żeby poczuć karnawałową atmosferę!
W czwartek, 4 stycznia w sali gimnastycznej budynku przy ul. Miodowej 18 odbył się, jak co roku, charytatywny koncert, z którego dochód przekazaliśmy na Fundację WOŚP.
W tym roku Orkiestra pozyskiwała środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, czyli wsparcie podstawowych oddziałów neonatologicznych w szpitalach.
Zabawa była bardzo udana!
Uczniowie klas gimnazjalnych oklejeni czerwonymi serduszkami z pasją oklaskiwali koleżanki i kolegów, którzy zaprezentowali na scenie swoje umiejętności. Były pokazy akrobatycznej jazdy na rowerze, efektowne sztuczki z piłką asów szkolnej drużyny „kopaczy”, śpiewające solistki i duety, przepiękne pokazy tańca indywidualnego i porywające do zabawy zbiorowe tańce nowoczesne.
Największe brawa otrzymał Sławomir ze swoim zespołem pokazany „na wesoło” przez chłopców z kl. IIIA. Całość zakończyła zumba wspólnie odtańczona przez wykonawców i większość publiczności.

Sukces orkiestry to przede wszystkim ludzie i ich gorące serca. Jak zawsze, tak i tym razem młodzi ludzie naszej szkoły nie zawiedli!!!