Siedemnastka gra dla WOŚP Drukuj

Siedemnastka gra dla WOŚPSamorząd Uczniowski, jak co roku, zachęcał uczniów do włączenia się w akcję charytatywną na rzecz WOŚP. Już od listopada współpracowaliśmy ze sztabem, mieszczącym się w MDK-u. W tym roku 11 stycznia po raz pierwszy zorganizowaliśmy koncert, podczas którego uczniowie klas IV - VII mogli zaprezentować swoje talenty, grając z Orkiestrą Jurka Owsiaka. Występujący recytowali, tańczyli i śpiewali, a repertuar był różnorodny począwszy od cygańskich piosenek poprzez pop, na przebojach disco polo kończąc. Były też popisy układania kostki Rubika na czas oraz pokaz czesania. Okazało się, że nasi uczniowie są bardzo uzdolnieni, ale przecież najważniejszy był cel, dla którego zdecydowali się występować.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska