Jest taki dzień... Drukuj

Święta Bożego Narodzenia to wspaniałe przeżycie, które w szkole wprowadza prawdziwie domową atmosferę. Dzieliliśmy się opłatkiem przy klasowych, wigilijnych stołach i braliśmy udział w przedstawieniu w sali gimnastycznej. W programie "Jest taki dzień..." uczniowie z klasy 4b i gimnazjum wprowadzili nas w świąteczny nastrój, chór szkolny pięknie śpiewał polskie kolędy, artyści z koła teatralnego przenieśli nas do Betlejem, miejsca narodzenia Jezusa, a dzieci z klas młodszych zatańczyły zbójnickiego. Na zakończenie programu popłynęły życzenia, do których dołączyła Pani Dyrektor, która życzyła wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska