Siedemnastka gra z WOŚP Drukuj

Siedemnastka gra z WOŚPW tym roku 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak zawsze wspierały nasze szkolne wolontariuszki. W niedzielę, podczas niesprzyjającej pogody, uczennice klasy 8b: Aleksandra Kalinowska, Weronika Matlęga, Sandra Osińska oraz Anita Skubik wraz z opiekunami SU oraz uczennice klasy G3E: Weronika Lewandowska, Laura Wiśniewska, Wiktoria Woźnicka oraz Aleksandra Zych z opiekunem p. Małgorzatą Ludwiczak wytrwale zbierały pieniądze do puszek. Mimo deszczowej pogody udało się w ciągu 3 godzin zebrać2190,57 zł. Nie zabrakło również wsparcia naszej społeczności szkolnej, która już w piątek miała okazję wesprzeć WOŚP wrzucając datki do puszki. Serdecznie Wam dziękujemy za wasze otwarte serca.