XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Drukuj

XVIII Międzyszkolny Konkurs RecytatorskiW dniu 15 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku odbyła się XVIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Atliński z klasy 1a, Lena Adamkiewicz z klasy 2a oraz Kornelia Jóźwiak z klasy 2b. Zadaniem każdego uczestnika było zaprezentowanie wiersza polskiego poety. Od lat konkurs ten cieszy się wielką popularnością wśród uczniów płockich i okolicznych szkół. Występy oceniało profesjonalne jury, w którym zasiadała m.in. znana aktorka Julia Chętkowska z płockiego Teatru Dramatycznego. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale. Aleksandrowi udało się zdobyć nagrodę i zająć I miejsce wśród uczniów klas pierwszych. Lenka natomiast zajęła III miejsce wśród drugoklasistów i również zdobyła nagrodę. Zadowolone dzieci z dyplomami i nagrodami wróciły do szkoły. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!