XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Drukuj

XVIII Międzyszkolny Konkurs RecytatorskiW dniu 15 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku odbyła się XVIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Atliński z klasy 1a, Lena Adamkiewicz z klasy 2a oraz Kornelia Jóźwiak z klasy 2b. Zadaniem każdego uczestnika było zaprezentowanie wiersza polskiego poety. Od lat konkurs ten cieszy się wielką popularnością wśród uczniów płockich i okolicznych szkół. Występy oceniało profesjonalne jury, w którym zasiadała m.in. znana aktorka Julia Chętkowska z płockiego Teatru Dramatycznego. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale. Aleksandrowi udało się zdobyć nagrodę i zająć I miejsce wśród uczniów klas pierwszych. Lenka natomiast zajęła III miejsce wśród drugoklasistów i również zdobyła nagrodę. Zadowolone dzieci z dyplomami i nagrodami wróciły do szkoły. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska