Dzień Bezpiecznego Internetu 2019 Drukuj

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019Nasza szkoła już po raz kolejny wzięła udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) - tym razem pod hasłem  „Działajmy razem”. DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas korzystania z Sieci oraz promocję pozytywnego wykorzystywania zasobów internetu. W związku z tym, w miesiącu lutym zorganizowano m.in. konkurs plastyczny i graficzny na plakat „Bezpieczeństwo w Sieci”. Młodzież podzielona na 5-osobowe zespoły międzyklasowe przygotowała również 4 gry planszowe o tematyce związanej z bezpieczeństwem w Internecie. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością, zarówno podczas planowania, jak i realizacji swoich pomysłów. Po opracowaniu zasad gier i wykonaniu plansz ochoczo przystąpiła do rozgrywek.   

Finaliści konkursów oraz zaangażowani w opracowanie gier planszowych zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami. Gratulujemy!
Wyniki konkursów znajdują się w zakładce Wyniki konkursów szkolnych

Opiekunowie: p. A. Kacprzak, p. E. Małecka, p. E. Reńska, p. J. Jeznach-Pielaszewska.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska