Pląs w Bełchatowie Drukuj

Pląs w Bełchatowie9 marca 2019 zespół taneczny Pląs zawitał do Bełchatowa na XI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne "(Re)akcje". Była to impreza, na którą do Miejskiego Centrum Kultury przyjechały formacje taneczne z całego kraju, m.in. z Poznania, Wrocławia, Łodzi, Torunia, Bydgoszczy, Bielsko - Białej, Warszawy, Sopotu i in. Pokazy konkursowe licznych zespołów ze Szkół i Teatrów Tańca skończyły się późnym popołudniem. Mimo deszczowej, chłodnej i wietrznej pogody humory nam dopisywały. Dziewczęta zatańczyły najlepiej jak umiały i otrzymały podwójne wyróżnienie - od jurorów i portalu NaszeMiasto.pl. Na stronie internetowej - Taneczne Reakcje Bełchatów -  zostało umieszczone jedyne zdjęcie i to naszego zespołu. Gratulujemy!!!Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska