Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów Drukuj

,,Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.”
Pierre de Brantome

Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Po raz kolejny nie zabrakło miłego akcentu ze strony Samorządu Uczniowskiego.
Tydzień poprzedzający Dzień Kobiet wypełniony był przygotowaniami do tak ważnego dla wszystkich pań święta. Młodzież na zajęciach artystycznych wykonywała kolorowe kapelusiki, drobne upominki i słodkie niespodzianki, którymi była obdarowywana płeć piękna. Panowie mieli również okazję wybrać tę najsympatyczniejszą spośród swoich koleżanek. Słowem było wszystko to, co każdej kobiecie potrzebne do pełni szczęścia: uśmiechy, prezenty, ciepłe słowa i życzenia.
Nie zabrakło też niespodzianki dla mężczyzn. Mieli oni bowiem za zadanie rozwiązać quiz dotyczący znajomości pań. Pojawiły się pytania dotyczące kobiecego ubioru, pielęgnacji damskiej urody, czy zdrowego stylu życia. Po podsumowaniu wyników okazało się, że nasi dżentelmeni posiadają wiedzę na temat kobiet, jednak do doskonałości jeszcze im trochę brakuje. Jednak i tak jesteśmy pod wrażeniem odwagi naszych panów ;)
Szkoda, że każdy kolejny dzień nie jest Dniem Kobiet. A gdy już wrócimy do codzienności, pozostaną chociaż zdjęcia Uśmiech

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska