Słowa po niebie płynące Drukuj

Słowa po niebie płynące12 marca 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku odbyła się VIII edycja Miejskiego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej pn. „Słowa po niebie płynące”. Konkurs zorganizowano w dwóch kategoriach: recytacja oraz poezja śpiewana. Adresatem przedsięwzięcia byli: uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Miło nam poinformować, iż w kategorii: recytacja uczniów klas VII-VIII bezkonkurencyjny okazał się reprezentant Siedemnastki - Albert Gołębiowski z 7b. Swe nieprzeciętne zdolności recytatorskie zaprezentował w utworze prozatorskim Bruna Ferrero pt. „Kochasz mnie”. Jury zachwycił również swym aktorskim wykonaniem wiersza Danuty Wawiłow pt. „Jak cesarz pije herbatę?”.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.