Wizyta gości z przedszkoli Drukuj

Wizyta gości z przedszkoliW dniach 13 i 14 marca 2019 roku naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkoli nr 10, 14 i 19. Najpierw goście uczestniczyli w zajęciach otwartych prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, religii i języka angielskiego. Były to zajęcia plastyczne, muzyczne, polonistyczne oraz gry i zabawy ruchowe. Ich tematyka była bardzo bliska przedszkolakom, dlatego chętnie w nich uczestniczyły, były aktywne i pięknie pracowały. W opiece nad gośćmi pomagały dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego. Potem przedszkolaki obejrzały występy uczniów z klas 1 a, 1b i 3 a. Dzieci recytowały wiersze pt. „Rzepka”, „Kopareczka” i „Urodziny” oraz przedstawiły inscenizację baśni pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”. Na koniec tancerki z zespołu „Pląs” zaprezentowały układ pt. „Z ekologią na ty”. Nasi goście gromkimi brawami podziękowali artystom.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska