Jej portret. Jego portret. Ich portret. Drukuj

Jej portret. Jego portret. Ich portretW dniu 18 marca 2019 roku uczennica klasy 2a - Lena Adamkiewicz otrzymała nagrodę w VI Miejskim Konkursie Fotograficznym "Jej portret. Jego portret. Ich portret",  zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku im. Króla Maciusia Pierwszego. W kategorii 8-13 lat Jury przyznało ex aequo 3 nagrody i jedno wyróżnienie. Podczas uroczystego rozdania nagród uczestnicy mogli zapoznać się z pracami innych młodych fotografików, wysłuchać ciekawych i bardzo pouczających wskazówek dotyczących fotografowania przekazanych przez członków jury oceniających nadesłane prace. Na zakończenie na młodych artystów i ich opiekunów czekał słodki poczęstunek.
Serdecznie gratulujemy Lenie i zapraszamy innych uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska