Lew Honorek z wizytą w I b i III b Drukuj

Lew Honorek z wizytą w I b i III bDnia 25 marca 2019 roku Pan Bartek ze Straży Miejskiej odwiedził klasę III b i klasę I b z naszej szkoły. Tematem zajęć była praca Straży Miejskiej. Pan Bartek opowiedział dzieciakom na czym polega praca Straży Miejskiej, jak wygląda umundurowanie funkcjonariuszy i jakiego sprzętu używają oni w swej pracy. Dzieciaki mogły przymierzyć czapkę Pana Bartka, wziąć do rąk krótkofalówkę i inne przedmioty, których używają strażacy miejscy. Zajęcia były bardzo ciekawe i wszyscy już wiedzą, na czym polega praca Straży Miejskiej i pamiętają, że numer alarmowy do Straży Miejskiej to 986.