Lew Honorek z wizytą w I b i III b Drukuj

Lew Honorek z wizytą w I b i III bDnia 25 marca 2019 roku Pan Bartek ze Straży Miejskiej odwiedził klasę III b i klasę I b z naszej szkoły. Tematem zajęć była praca Straży Miejskiej. Pan Bartek opowiedział dzieciakom na czym polega praca Straży Miejskiej, jak wygląda umundurowanie funkcjonariuszy i jakiego sprzętu używają oni w swej pracy. Dzieciaki mogły przymierzyć czapkę Pana Bartka, wziąć do rąk krótkofalówkę i inne przedmioty, których używają strażacy miejscy. Zajęcia były bardzo ciekawe i wszyscy już wiedzą, na czym polega praca Straży Miejskiej i pamiętają, że numer alarmowy do Straży Miejskiej to 986.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska