Pląs nagrodzony na Asteriadzie Drukuj

Pląs nagrodzony na AsteriadzieZnamy już wyniki turnieju tanecznego, który miał miejsce 2.03 na Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA w Warszawie. Patronaty honorowe nad Festiwalem piastowali: Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Anna Michalak – Pawłowska – Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. Edukacji Kulturalnej, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej oraz Artur Wołczacki – Burmistrz Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Patronatem Medialnym zostało – Polskie Radio RDC. Dnia 2.04 odbył się Koncert Finałowy tego festiwalu, na który zostali zaproszeni telefonicznie laureaci. Wśród nich znalazł się również zespół taneczny Pląs. Po kolejnym występie usłyszeliśmy wreszcie werdykt jurorów (tancerzy, choreografów i wykładowców). Zdobyliśmy zaszczytne II miejsce i z rąk organizatorów odebraliśmy olbrzymi puchar, dyplom uznania i torbę czekoladek. Wszystkim tancerkom gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska