I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Edukacji Prozdrowotnej Drukuj

I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Edukacji ProzdrowotnejDnia 5 kwietnia 2019 roku, w naszej szkole, odbył się I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Edukacji Prozdrowotnej pn. Weź swoje zdrowie w Swoje ręce. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z klas 3, z 14 płockich szkół podstawowych.
Celem konkursu było rozwijanie prozdrowotnych postaw i propagowanie zdrowego stylu życia. Program dnia był bardzo bogaty. Oprócz testu dla startujących w konkursie uczniów, był poczęstunek składający się ze zdrowego, ekologicznego jedzenia. Następnie uczniowie z klasy 4 b pokazali przedstawienie pod tytułem "Zdrowy talerz". Zespół Pląs zaprezentował "Gimnastykę poranną".
Naszym gościem była pani Monika Ulińska z płockiego PCK, która demonstrowała sposoby udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrożenia.
W podziękowaniu za uczestnictwo wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe piłki, a laureaci dodatkowo piękne plecaki. Listę zwycięzców znajduje się w zakładce Wyniki konkursów międzyszkolnych.
Zapraszamy do nas za rok!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska