XLIII Rajd "Do Miejsc Pamięci Narodowej" Drukuj

XLIII Rajd "Do Miejsc Pamięci Narodowej"13 kwietnia 2019 r. członkowie koła turystycznego SKKT "Kościuszkowcy" wzięli udział w Rajdzie "Do Miejsc Pamięci Narodowej". Na trasę wyruszyliśmy pod opieką przewodników PTTK z Podolszyc do Szkoły Podstawowej nr 20 w Borowiczkach. Po drodze odwiedziliśmy Miejsca Pamięci Narodowej oraz poznaliśmy szlaki turystyczne i spacerowe okolic Płocka. Podziwialiśmy również piękno przyrody, a odpoczynek na piaszczystej plaży nad Wisłą dostarczył nam sporo radości. Po przybyciu do szkoły czekała na nas gorąca grochówka. Tym razem „13” okazała się szczęśliwa, w rajdzie zajęliśmy zaszczytne I miejsce. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska