4b na warsztatach team building Drukuj

4b na warsztatach team buildingW dniu 7 maja 2019 roku klasa 4 b wyjechała na wycieczkę integracyjną do Zielonej Szkoły w Sendeniu. W bogatym programie były zajęcia w Nadleśnictwie w Łącku, gdzie dzieci dowiedziały się, jak zachowywać się bezpiecznie w lesie, jakie zwierzęta mogą tam spotkać oraz wiele ciekawostek z życia lasu i jego mieszkańców. Po przyjeździe na miejsce do Sendenia, dzieci uczestniczyły w warsztatach pieczenia chleba. Każdy samodzielnie wykonał chlebek, który potem zabrał ze sobą.
Po warsztatach wszyscy uczestniczyli w zajęciach Team building, w ramach których mieli do wykonania szereg zadań zespołowych, mających uczyć zawierania kompromisów, umiejętności współpracy, budowania systemu komunikacji oraz wzajemnego motywowanie się do wykonywania zadań. Zajęcia strzeleckie - łucznictwo i wiatrówka to kolejny punkt wycieczki. Turniej strzelecki polegał na zdobyciu punktów indywidualnie i wyborze zwycięzcy turnieju w różnych kategoriach.
Na koniec - impreza integracyjna - wspólna zabawa przy muzyce i tańce integracyjne prowadzone przez animatora. Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wracali do domu.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska