Nasz "Niezwykły uczeń" Drukuj

Nasz "Niezwykły uczeń"Z ogromną dumą i radością informujemy, że w naszej placówce mamy "Niezwykłego ucznia". Celem tego regionalnego konkursu, którego organizatorem jest Fundacja Edu-inicjatywa i Starosta Powiatu Sierpeckiego  pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Płocka, Starosty Powiatu Płockiego, Starosty Powiatu Płońskiego, Starosty Powiatu Sierpeckiego, Burmistrza Miasta Sierpca było wyróżnienie uczniów pełnych pasji, zaangażowania, życzliwych, ciekawych świata, odpowiedzialnych, mających odwagę w pełni wykorzystywać swój potencjał, mających osobowość.
Takim właśnie dzieckiem jest w oczach Dyrekcji, wychowawcy i Rady Pedagogicznej uczeń klasy 8b - Kamil Dółkowski, któremu przyznany został ten zaszczytny tytuł. Jest on chłopcem z dość różnorodnymi ale nietypowymi, jak na te czasy zainteresowaniami. Swoją pasję do muzyki oraz historii pielęgnuje i nieustannie rozwija, realizując przy tym swoje małe i wielkie marzenia. W życiu codziennym Kamil kieruje się zasadą fair-play. Ponadto, stara się wspierać innych uczniów, pomaga im w pokonywaniu trudności, zaraża swoją pasją – pokazując, jak niewiele wystarczy, aby sprawić komuś choć odrobinę radości.
Uroczysta gala wręczenia statuetek obyła się w dniu 10 maja 2019 w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. W imieniu Kamila statuetkę odebrali rodzice.

Serdecznie gratulujemy Kamilowi i jego rodzicom.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska