Rajd "Uśmiech stokrotki i niezapominajki" Drukuj

Rajd "Uśmiech stokrotki i niezapominajki"8 maja 2019 roku członkowie Szkolnego Koła Turystycznego SKKT „Kościuszkowcy” wzięli udział w rajdzie ekologicznym „Uśmiech stokrotki i niezapominajki”. Uczestnicy rajdu przemierzyli trasę z Rogozina do Leszczyna Szlacheckiego liczącą 15 kilometrów. Mimo, że początkowo pogoda nie zapowiadała się ciekawie i zaskoczyła nas deszczem, żaden nawet najmłodszy zuch nie brał pod uwagę rezygnacji z udziału w rajdzie. Nagrodą za wytrwałość była poprawa pogoda i cudowne krajobrazy, które towarzyszyły nam przez całą drogę. Zmęczeni, ale zadowoleni dotarliśmy do celu, gdzie czekało na nas ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski i loteria fantowa. W rajdzie zajęliśmy I miejsce. Otrzymaliśmy również Nagrodę Wiceprzewodniczącej Powiatu Płockiego Magdaleny Woja dla najlepszych uczestników rajdów pieszych.
Dziękujemy naszym małym i dużym piechurom za to, że zawsze możemy na nich liczyć. Jesteście wspaniali!


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska