Klasy sportowe w Mrzeżynie Drukuj

Klasy sportowe w MrzeżynieW dniach 21 - 24 maja 2019 r. klasy sportowe: 4a, 5a i 7a wyjechały nad Morze Bałtyckie do Mrzeżyna w ramach działalności Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Młodzi sportowcy doskonalili umiejętności techniki gry w piłkę nożną. Dzień składał się nie tylko z treningów, ale również wielu atrakcji. Uczniowie spróbowali swoich sił w spływie kajakowym rzeką Redą. Zwiedzili urokliwą nadmorską miejscowość. Poznali historię Kołobrzegu. Kondycję  sportową wykorzystali podczas wspinania w parku linowym. Obejrzeli podobiznę swoich idoli w Muzeum Figur Woskowych. Promienie słoneczne łapali, spacerując po kołobrzeskim bulwarze i mrzeżyńskim porcie, zbierając bursztyny i muszelki, które wyrzuciło morze. Do późnych godzin wieczornych odbywały się treningi, połączone z grą w piłkę nożną, której towarzyszyły ogromne emocje. Wszyscy uczniowie spisali się na medal, gdyż podczas wyjazdu panowała bardzo sympatyczna atmosfera.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska