MDK Szkolna Liga "9" Drukuj

MDK Szkolna Liga "9"Dobiegła końca runda rewanżowa MDK Ligi Szkolnych "9". Po rocznej rywalizacji sportowej w Lidze pod patronem prezydenta miasta Płocka poznaliśmy pary finałowe.
W wielkim finale spotkają się bezkonkurencyjne SP 8 Płock i SP 17 Płock (obie ekipy bez porażki w całym sezonie).
Uroczyste zakończenie MDK Ligi Szkolnych "9" odbędzie się we wtorek 18.06.2019 na stadionie Wisły Płock. Organizatorem Ligi jest Młodzieżowy Dom Kultury, a współorganizatorem Płocka Akademia Piłki Nożnej. Partnerzy techniczni to PG Sport i Pracownia Reklamy Skorpion, zaś patronat medialny objął Tygodnik Płocki, Radio RPL i Płocka TV.
W składzie naszej fantastycznej drużyny są: Jakub Cierpikowski, Daniel Cieszkowski, Kacper Cieszkowski, Kacper Gierzyński, Mikołaj Kucharski,Filip Lodziński, Oskar Lodziński, Mateusz Maślankowski, Damian Kalwasiński, Mateusz Woźnicki, Kacper Błaszkiewicz, Adrian Piechocki, Adam Wojciechowski. Trenerem naszych piłkarzy jest pan Paweł Grabowski.
Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i niecierpliwie czekamy na finał.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska