Klasa 1a z wizytą w MP nr 10 Drukuj

Klasa 1a z wizytą w MP nr 10W dniu 24 maja 2019 roku uczniowie klasy 1a z wychowawcą gościli w Miejskim Przedszkolu nr 10 w Płocku. Młodzi aktorzy z grupy V wystawili dla nas bardzo ciekawą i pouczającą bajkę pt. "O żabie, która mamy nie słuchała". Uczniowie byli bardzo zachwyceni grą aktorów oraz ich strojami i scenografią.
Mała żabka, która była główną bohaterką bajki, jak również dzieci oglądające przedstawienie, doskonale zrozumiały przesłanie bajki, które brzmi:

"Z tej przygody morał mamy.
Trzeba zawsze słuchać mamy”.

Po występie były wspólne zabawy i pląsy, a na artystów i przybyłych gości czekał słodki poczęstunek. Dziękujemy młodszym  koleżankom i kolegom oraz pracownikom przedszkola za bardzo serdecznie przyjęcie.