W świecie wierszy Wandy Chotomskiej Drukuj

W świecie wierszy Wandy Chotomskiej30 maja 2019 r. odbył się konkurs recytatorski „W świecie wierszy Wandy Chotomskiej” zorganizowany przez panie: Małgorzatę Brzeską i Małgorzatę Cieślak. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z klas I-II. Celem konkursu była popularyzacja twórczości poetki oraz prezentacja umiejętności recytatorskich uczniów klas młodszych.

Uczestników oceniała komisja w składzie: p. Eleonora Całka, p. Małgorzata Cieślak,  p. Małgorzata Wierzbicka z Biblioteki Pedagogicznej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Wyniki konkursu dostępne są w zakładce Wyniki konkursów szkolnych.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska