Turniej Piłki Kopanej Drukuj

Turniej Piłki KopanejW dniu 31.05.2019 roku na boiskach SP 17 przy ul.Miodowej 18 odbył się międzyklasowy Turniej Piłki Kopanej dla kl.4-6 i kl.7-8 wraz z III klasami gimnazjum (dwie grupy wiekowe) z okazji Dnia Dziecka. W drużynach biorących udział w turnieju, który sponsorowała Rada Mieszkańców Osiedla "Miodowa" grała przynajmniej jedna dziewczyna.
Mecze, jak co roku, wywoływały wielki emocje, a klasy sportowe z młodszych roczników nie zamierzały być dla starszych drużynami do łatwych zwycięstw. Na zakończenie turnieju p. Dyrektor Anna Wiśniewska i p. Mariusz Nosarzewski z Paniami z Rady Mieszkańców Osiedla "Miodowa" wręczyli pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników oraz statuetki dla wyróżniających się zawodniczek i zawodników, które rozdano podczas Pikniku Rodzinnego.     

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska