Pląs na Talentiadzie Drukuj

Pląs na TalentiadzieNiedziela, 9 czerwca to piknikowy czas „Dni Chemika”, który upłynął pod znakiem młodych talentów. Na dużej koncertowej scenie na terenach zielonych Filii Politechniki Warszawskiej wystąpiły dzieci i młodzież, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w ramach finału Festiwalu Talentów tzw.Talentiady. Była to już III edycja tego przedsięwzięcia. Festiwal podzielony był na 2 etapy. I etap trwał do 2 czerwca. Do tego czasu należało wysłać zgłoszenie z nagranym występem, a jury wytypował finałową "dwudziestkę", która walczyła już "na żywo". Wykonawcy byli oceniani przez jury złożone z przedstawicieli organizatora, Partnera PKN ORLEN oraz gwiazd muzycznych występujących podczas Dni Chemika. Nasz zespół taneczny Pląs wywalczył 3 miejsce. Gratulujemy!!!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska