Dzień Chłopaka Drukuj

Dzień ChłopakaDzień Chłopaka jest świętem, które w Polsce obchodzimy 30 września. W tym dniu wszyscy mężczyźni oraz chłopcy powinni się czuć wyjątkowo. 2 października żeńska część przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego przygotowała dla wszystkich chłopców naszej szkoły niespodzianki w postaci kolorowych, papierowych krawatów oraz „mięsistych” wąsów. Chłopcy z lekkim przymrużeniem oka i uśmiechem na twarzy przyodziali męskie atrybuty. Kolejną niespodzianką dla chłopców był quiz polegający na udzielaniu odpowiedzi na pytania dotyczące kosmetyków i ubrań płci przeciwnej. Przykładowymi pytaniami były: „Kiedy obchodzimy Dzień Kobiet?”, „Co to jest zalotka?”, „Co to jest garsonka?”, Do czego używa się maskary?”. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi otrzymywali drobny upominek, a dobrej zabawie nie było końca.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska