INTERNATIONAL CAMP IN DARMSTADT Drukuj

INTERNATIONAL CAMP IN DARMSTADTW ramach unijnego programu edukacyjnego ERAZMUS Plus - Młodzież w akcji w mieście partnerskim Darmstadt, uczniowie naszej szkoły Kacper Aleksandrowicz, Jakub Gutkowski, Piotr Niewiatowski, Wiktoria Podolska i Katarzyna Zatorska w dniach 05.10 - 13.10. 2019 roku biorą udział w Międzynarodowym Obozie w Darmstadt. Celem tego wyjazdu jest wzmocnienie umiejętności społecznych, poznawanie innych kultur i problemów środowiska naturalnego, międzynarodowej integracji młodzieży oraz doskonalenie praktycznego posługiwania się językiem obcym. Nad opieką podczas wyjazdu czuwają p. Monika Tymoszuk i p. Marzena Stupecka.
Aby poznać szczegóły dotyczące pobytu w Darmstadt zapraszamy do zakładki Informacje dla rodziców i uczniów - INTERNATIONAL CAMP IN DARMSTADT.