Mazowsze-turystycznie i kulturowo Drukuj

Mazowsze-turystycznie i kulturowo10 października uczniowie Krzysztof Socha 5b, Julia Chiba i Julia Skolmowska z klasy 6b z opiekunem panią Marzeną Siołek wzięli udział w uroczystym podsumowaniu konkursu fotograficznego „Mazowsze - turystycznie i kulturowo” realizowanego w ramach projektu „Turystyka kulturowa - coś dla mnie i dla ciebie”, organizowanego przez fundację „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem” działający w partnerstwie z Wydziałem Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich, wydziałem Rozwoju Gospodarczego i Promocji – Starostwa Powiatowego w Płocku.

Uczestnikom konkursu przedstawiono zadania realizowane w ramach projektu, którego celem było kształtowanie ochrony zagrożonych siedlisk oraz gatunków z uwzględnieniem wpływu ochrony na kształtowanie turystyki i rekreacji.