Nagroda Prezydenta dla Pląsu Drukuj

Nagroda Prezydenta dla PląsuDnia 28 listopada szkolny zespół taneczny Pląs został zaproszony na galę wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Płocka za osiągnięcia artystyczne w roku 2019. Impreza jak co roku odbyła się na sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej. Tancerki otrzymały najwyższą lokatę - Nagrodę I Stopnia. Po przemówieniu prezydenta p. Andrzeja Nowakowskiego i odznaczeniu laureatów nastąpiła część artystyczna, w czasie której dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności w układzie tanecznym "Ćwiczyć każdy może, czyli gimnastyka poranna". Wzorem lat ubiegłych ukoronowaniem uroczystości był poczęstunek. W tym roku przygotowany był ogromny tort. Wszystkim tancerkom gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska