Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020-2021 Drukuj

8 czerwca zostały ogłoszone poprzez mobiDziennik wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021. Każdy uczeń od klasy trzeciej do siódmej miał możliwość zgłoszenia swojej kandydatury opiekunom SU do środy 10 czerwca. Jedynym ograniczeniem było posiadanie 30 ujemnych punktów z zachowania w bieżącym roku szkolnym. Zadaniem każdego pretendenta było wykonanie plakatu wyborczego zawierającego program wyborczy oraz opis własnej osoby. Chętnymi objąć stanowiska w Radzie SU są (kolejność alfabetyczna):

Borowski Adrian 7b
Chiba Julia 6b
Cieślik Zuzanna 7a
Jaworska Oliwia 7c
Perkowska Klaudia 7c
Piotrowska Amelia 6b

Wszystkich kandydatów i ich programy można poznać oglądając galerię zdjęć. Wybory odbędą się w formie elektronicznej poprzez wypełnienie ankiety udostępnionej uczniom i nauczycielom w dniach od 12 do 17 czerwca.

Zachęcamy do głosowania!

Natomiast kandydatom życzymy POWODZENIA!