Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 Drukuj

1 września z radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Pani dyrektor Anna Wiśniewska powitała przybyłych uczniów klas pierwszych,ich rodziców oraz wychowawców i nauczycieli.Odczytała list z życzeniami od pana Prezydenta Miasta Płocka. Następnie zapoznała rodziców z organizacją pracy i zasadami funkcjonowania w nowym roku w Szkole Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku w związku z występowaniem stanu epidemii.  

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożonym ślubowaniu pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku. Poznały też swoje nowe panie – p. Agnieszkę Czołnowską - wychowawcę klasy 1a oraz p. Marię Jóźwiak – wychowawcę klasy 1b, które życzyły im powodzenia w nowym roku szkolnym, dużo siły w pokonywaniu trudności, wspaniałych nowych przyjaciół i bardzo dobrych ocen, a rodzicom wytrwałości i wyrozumiałości.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska