Dzień Chłopaka Drukuj

Dzień Chłopaka Dzień Chłopaka jest świętem, które w Polsce obchodzimy 30 września. W tym dniu wszyscy mężczyźni oraz chłopcy powinni się czuć wyjątkowo. W ramach obchodów tego święta w naszej szkole, dzień 30 września ogłoszono Dniem Krawata. Każdy chłopiec z klas 4-8, który tego dnia postanowił założyć krawat zwolniony był z odpowiedzi ustnej. W tym dniu można było podziwiać chłopców w ich eleganckim wydaniu. W klasach 1-3 uczniowie wykonywali krawaty, ozdabiając je według własnego pomysłu oraz talentu. Przez cały tydzień odbywały się również klasowe obchody tego święta. Żeńska część społeczności uczniowskiej składała życzenia oraz przygotowywała różnorodne quizy dla swoich rówieśników. Wszyscy świetnie się bawili a uśmiechy gościły na twarzach uczniów przez cały dzień.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska