Rajd Pieczonego Ziemniaka Drukuj

Rajd Pieczonego Ziemniaka10 października 2020 roku odbył się rajd „Pieczonego ziemniaka”. W tym roku wyjątkowo ze szczególnych względów na zagrożenie epidemiologiczne COVID- 19 oraz wprowadzenie strefy żółtej na terenie całego kraju, a co za tym idzie wprowadzenie szeregu obostrzeń m.in. zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej postanowiliśmy zrezygnować z przemarszu. Nie zrezygnowaliśmy jednak z udziału w Rajdzie. Uczniowie zebrali się w sobotni poranek przed szkołą, gdzie odebrali pieczone ziemniaki, znaczki oraz pamiątkowe książki. Mimo, iż bardzo żałowaliśmy, że nie możemy przemierzyć wyznaczonej trasy, nikt z uczestników nie zawiódł i zwartą grupą stawili się pod szkołą. Dziękujemy Wam drodzy uczniowie za zaangażowanie oraz wyrozumiałość. Jesteście niezastąpieni. W rajdzie zajęliśmy I miejsce.


 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska