Dzień Chłopaka 2021 Drukuj

Dzień Chłopaka 202130 września Samorząd Uczniowski ogłosił Dniem Muszki i Krawata, aby uczcić Dzień Chłopaka w naszej szkole. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z przedstawicielkami Rady SU przygotowali tablicę z życzeniami oraz atrakcje takie jak: quizy, muchy i krawaty, a także konkurs wiązania krawata na czas. Każdy chłopak, który założył krawat w tym dniu był zwolniony z odpowiedzi ustnej. Przedstawicielki Rady SU Julia Chiba oraz Julia Majewska wraz z opiekunem SU odwiedzili każdą klasę wręczając dyplom dla Super Chłopaka, czyli chłopca, którego dziewczynki z każdej klasy uznały za najsympatyczniejszego oraz przeprowadzając przygotowane wcześniej atrakcje. Najtrudniejszą konkurencją dla chłopców okazało się wiązanie krawata na czas, aczkolwiek przy odrobinie sprytu i z tym zadaniem koncertowo sobie poradzili. Mamy nadzieję, iż uśmiechy, które zostały wywołane wydarzeniami tego dnia pozostaną z naszymi uczniami na długo.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska