Wybory do Miejskiej Młodzieżowej Komisji Wyborczej Drukuj

Wybory do Miejskiej Młodzieżowej Komisji WyborczejW dniu 25 października w auli Ratusza przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w wyborach do Miejskiej Młodzieżowej Komisji Wyborczej. Z młodzieżą spotkał się prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, który przypomniał wszystkim zgromadzonym, że młodzieżowa rada jest narzędziem wpływu na działanie miasta oraz decyzje podejmowane przez „dorosłych” radnych i władze miejskie. Zachęcał młodzież do kandydowania i tym samym zabierania głosu w ważnych dla miasta sprawach, bo do nich należy przyszłość. Spośród wszystkich chętnych wylosowano 3 osoby. Ich zadaniem będzie aktywny udział w spotkaniach mających na celu m.in. ustalenie kalendarza wyborczego. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska