Akcja SU "Podaruj Misia" Drukuj

Akcja SU "Podaruj Misia"Drodzy uczniowie,

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje Wam za włączenie się do akcji „Podaruj Misia”.
2 grudnia 2021 roku zostały oddane, zakupione przez Was, maskotki do Staży Pożarnej w Płocku.

Dowódca JRG (Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej) w Płocku - pan Adam Strzeszewski składa Wam ogromne podziękowania za Wasze dobre serca. Powiedział, że uczniowie SP17 bardzo pomogli w ich pracy, gdyż dzieci, poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych często są przestraszone i taka maskotka koi ich strach.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że uda się Nam w przyszłości powtórzyć tą akcję.

Samorząd Uczniowski