Mikołajki 2021 Drukuj

Mikołajki 20216 grudnia - Mikołajki to dzień, na który czekają wszystkie dzieci. To czas radości, uśmiechu, wszyscy czują się wtedy ważni i są dla siebie wrażliwi. Dokładnie tak było tego dnia w naszej szkole.

Wyjątkowa oprawa, niecodzienny klimat sprawiły, że w placówce czuć było odrobinę magii. Był to dzień pełen radości, uśmiechu, dzielenia się szczęściem z innymi. Społeczność szkoły osobiście odwiedził święty Mikołaj obdarowując każdego słodkim upominkiem. Rada Samorządu Uczniowskiego specjalnie na tę okazję przygotowała fotoramkę i fotościankę, dzięki czemu mamy mnóstwo pamiątkowych zdjęć. Dla uczniów klas starszych Mikołaj przygotował dodatkową atrakcję w postaci bonów — „kół ratunkowych” na wypadek nieprzygotowania lub słabszej formy ;). Staraliśmy się jak tylko potrafimy, aby choć na chwilę oderwać się od codziennych trosk i zmartwień. Czy nam się udało, oceńcie sami.