Akcja „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj” Drukuj

Akcja „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj” W ostatnich dniach grudnia klasy 1-3 wzięły udział w akcji pod nazwą „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj”, którą Samorząd Uczniowski zorganizował przy współpracy z Fundacją Dbam o mój z@sięg. Celem akcji było zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Uczniowie mieli za zadanie napisać życzenia i zaadresować darmową kartkę świąteczną, którą otrzymali od przedstawicieli naszego SU. Jak zawsze, nasi uczniowie spisali się na medal. Mamy nadzieję, iż wszystkie wysłane kartki dotarły na czas!

Jednocześnie przypominamy, że w ramach tejże akcji można jeszcze do końca stycznia 2022 roku brać udział w konkursie plastycznym polegającym na wykonaniu kartki bożonarodzeniowej! Po więcej informacji zapraszamy do opiekunów SU.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska