Radna z Okręgu Wyborczego nr 23 Drukuj

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj. 3 stycznia 2022r., otrzymaliśmy pismo z Urzędu Miasta Płocka potwierdzające wyniki wyborów na Radnych Młodzieżowej Rady Miasta Płocka. W przeprowadzonych 15 grudnia 2021 roku wyborach w naszej szkole, czyli w Okręgu Wyborczym nr 23, Radną Młodzieżowej Rady Miasta Płocka głosami większości uprawnionych do głosowania uczniów wybrana została Julia Chiba.

Serdecznie gratulujemy!

Julia jest uczennica klasy 8b. Od września sprawuje rolę Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, gdzie aktywnie organizuje i przeprowadza akcje SU dla uczniów naszej szkoły. Julię znamy również jako tancerkę szkolnego zespołu „Pląs”.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska