Ogólnopolski konkurs dla szkół "Fundacja Pho3nix gra z WOŚP" Drukuj

Ogólnopolski konkurs dla szkół "Fundacja Pho3nix gra z WOŚP"Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim konkursie dla szkół "Fundacja Pho3nix gra z WOŚ"

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.
Rywalizujemy o miano najaktywniejszej.
Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!
Dodatkowo, za każdego ucznia Naszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Celem fundacji jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 Do dzieła

Instrukcja rejestracji


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska