Dzień Kobiet w naszej szkole Drukuj

Dzień Kobiet w naszej szkoleJak co roku Samorząd Uczniowski przygotował dla naszych małych i dużych kobiet niespodzianki.
Dziewczynki chętnie brały udział w przygotowanym dla nich quizie, za prawidłową odpowiedź można było zdobyć bon zwalniający z odpowiedzi czy też pracy domowej. Dodatkowo społeczność szkolna obchodziła Dzień Spódnicy, gdzie każda kobietka, mała i duża, prezentowała się zjawiskowo w swoich kwiecistych i kolorowych kreacjach.
W tym dniu chłopcy również spisali się na medal i pamiętali, aby każdej napotkanej koleżance, a także nauczycielom i wszystkim żeńskim pracownikom szkoły złożyć serdeczne życzenia z uśmiechem na twarzy.
A gdyby tego było mało, na parterze naszej szkoły można było poczytać o ciekawych kobietach z całego świata, które dobrze mieć za swój wzór :)
Serdecznie życzenia w imieniu męskiej części społeczności SP 17 przekazujemy WSZYSTKIM KOBIETOM ŚWIATA :) Bądźcie niesamowite, a spełniając swoje marzenia zdobywajcie świat!

Samorząd Uczniowski

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska