Rajd - Powitanie Wiosny Drukuj

Rajd - Powitanie Wiosny19 marca 2022 roku członkowie SKKT "Kościuszkowcy" uczestniczyli w rajdzie "Powitanie Wiosny” organizowanym przez PTTK – Płock. Trasa wiodła szlakiem turystycznym po Płocku, głównie jarem Brzeźnicy i brzegiem Wisły. Piękna, słoneczna pogoda dała uczestnikom możliwość czerpania przyjemności z uprawiania turystyki pieszej i podziwiania piękna przyrody. Nie zabrakło śmiechu i tradycyjnego topienia Marzanny.
W rajdzie zajęliśmy I miejsce.
Za wiosenne przebranie również zdobyliśmy I miejsce, a to wszystko dzięki Wiktorii Śmigielskiej i Klarze Tomaszewskiej, które zachwyciły swoimi strojami Jury.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska