Witajcie w naszej bajce Drukuj

Witajcie w naszej bajce27 marca obchodzony był Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto poświęcone aktorom, teatrom, pasjonatom sztuki, grze aktorskiej i każdemu, kto sercem jest blisko ze sceną.
W związku z tym uczniowie klasy 1b przygotowali przedstawienie, w którym pod postaciami wybranych bohaterów bajkowych i zwierząt recytowali wiersze Jana Brzechwy oraz innych poetów. Młodzi aktorzy z klasy 1b na swój występ zaprosili również kolegów i koleżanki z klasy 1a, którym dziękujemy za obecność i gromkie brawa.
Każdy z małych aktorów otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Teatru.