Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Drukuj

Międzyszkolny Turniej Piłki NożnejW dniu 29 marca 2022 roku, w nowo wyremontowanej sali gimnastycznej, odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców klas trzecich. Zmagania sportowe zorganizowane zostały przez Płocką Akademię Piłki Nożnej oraz SP nr 17.
Naszą szkołę reprezentowali trzecioklasiści uczęszczający na zajęcia APN.
W zawodach wzięli udział przedstawiciele płockich Szkół Podstawowych nr 5, 11, 12 i 17. Rozgrywki były bardzo emocjonujące i wyrównane, jednak ich głównym celem nie było zdobywanie wysokich miejsc, lecz dobra zabawa i rywalizacja sportowa w duchu fair play.
Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały medale za udział w turnieju, zaś wyróżniający się młodzi piłkarze pamiątkowe statuetki.

Opiekunami naszej drużyny byli panowie: Jacek Małkiewicz i Stanisław Zotow.