Dzień Dziecka w naszej szkole Drukuj

Dzień Dziecka w naszej szkoleW tym roku Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność szkolną do obchodów Dnia Dziecka już w piątek 27 maja, kiedy to rozpoczęliśmy akcję „Dzień Dziecka dla dzieci na Ukrainie” we współpracy z kawiarnią Dolce Caffe. Polegała ona na zbiórce zabawek, które transportem 31 maja zostały zawiezione dzieciom na Ukrainię. Nasi uczniowie jak zawsze otworzyli swoje serca i przynieśli maskotki, puzzle, gry planszowe, piłki, samochody a nawet bańki mydlane. Jesteśmy pewni, że sprawią one radość wielu dzieciom.

31 maja Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich do udziału w akcji „Dzień w różowych okularach”. Każdy może marzyć, a w różowych okularach świat wygląda piękniej, więc i marzenia z pewnością są większe i piękniejsze. Akcja polegała na przyjściu do szkoły w różowych lub przeciwsłonecznych okularach.

1 czerwca czyli w Dzień Dziecka natomiast Samorząd Uczniowski zorganizował „Dzień Bobasa”, zapraszając całą społeczność szkolną do zabawy i przyniesienia w tym dniu gadżetów dedykowanych bobasom: smoczki, śliniaki, pieluszki, gryzaki czy grzechotki. Tego dnia w naszej szkole mogliśmy spotkać mnóstwo bobasów, którym uśmiechy nie schodziły z twarzy, a i zabawa była super.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska