Dzień Książki 3 - konkurs recytatorski i czytelniczy Drukuj

Dzień Książki 3 - konkurs recytatorski i czytelniczyKolejną aktywnością związaną ze świętem książki i czytelnictwa były: konkurs recytatorski dla kl I-III "Poeci dzieciom" oraz konkurs czytelniczy dla uczniów kl. 4 „Przedmiot naprawdę magiczny” ze znajomości powieści A. Maleszki "Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”. Wyniki konkursów znajdują się w zakładce Wyniki konkursów szkolnych.

Gratulujemy zwycięzcom, a nauczycielom - p. Edycie Reńskiej p. Magdalenie Kowalczyk, p. Urszuli Kotowicz, p. Agnieszce Mireckiej - dziękujemy za współpracę.
Obchody Dnia Książki koordynowały: p. M. Cieślak i p. E. Małecka.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska