Miejski finał Kampanii „Rowerowy Maj” 2022 r. Drukuj

Miejski finał Kampanii „Rowerowy Maj” 2022 r.Dobiegła końca kolejna edycja Kampanii Rowerowy Maj 2022. Już po raz piąty płoccy uczniowie przesiedli się na rowery, hulajnogi, rolki i deskorolki aby promować zdrowy tryb życia i ekologiczne środki transportu poprzez zabawę w formie rywalizacji.

Podsumowanie akcji odbyło się we wtorek – 14  czerwca na Starym Rynku w Płocku. Przedstawiciele zwycięskich szkół i klas odebrali nagrody z rąk prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, który dziękował i gratulował dzieciom, ich nauczycielom i dyrekcji, wręczając dyplomy i upominki. Tytuł "Najlepszej rowerowej klasy” w naszej szkole, otrzymała klasa I b. Za udział i zaangażowanie serdecznie dziękujmy!!!

Podczas finału kampanii czekało wiele atrakcji: dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z zaproszonymi gośćmi: Lwem Honorkiem czy Wiewiórem Paxem – maskotką przyszłorocznych mistrzostw świata w piłce ręcznej. Dzięki Wodociągom Płockim mogły spróbować jak smakuje woda płocczanka, a także pobawić się w specjalnie przygotowanej strefie zabaw. Jednym słowem, było mnóstwo uśmiechów i dobrej zabawy.

{gallery{rsz2122/147{/gallery}